0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

SNUS Nikotiinipadjad
ACE X Cosmic
Cool Mint

Kliendihind 5.99

Sujuv nikotiinilöök kohtub suurepärase maitsega
Ace’i tuntud kauakestev ja magus kogemus pakub nüüd veelgi sujuvamat nikotiinilööki ilma maitsekompromissideta. Jäädes truuks Ace magusale joonele ja suurepärasele maitsele, pakub Ace X Cool Mint Cosmic tõhustatud intensiivsust, mis annab sujuvale nikotiini vabastamisele suurema intensiivsuse. Seda sarja eelistab kogenud tarbija, kes otsib intensiivset, energiat andvat aistingut, mis käiks kaasas tema aktiivse elustiiliga.

Mahedalt tasakaalustatud ja värskendav piparmündimaitse
Piparmündi, mentooli ja ergutava jaheduse magus ja mahe tasakaal saavutab täiustatud vabanemisprofiili, mis tagab tugevama ja pikemaajalisema nikotiinilaksu. Padjad on valged, mistõttu need ei määri hambaid, lastes samal ajal nautida pikka piparmündist kogemust.

Elegantne disain, meeldiv tunnetus
Suureformaadilises ACE X Cool Mint Cosmic purgis on 18 täiuslikult jaotatud padjakest, mis võimaldavad nautida nikotiini ilma kompromissideta, olenemata asukohast. Siidine, õrn padjake ja hästi tasakaalustatud niiskus tagavad mugava tunde, olles õrn igemete vastu.

Tasakaalustatud kangus kogenud kasutajale
ACE X Cool Mint Cosmic sobib kogenud kasutajale. Kogu nikotiinisisaldus 16 mg/g, pakkudes järk-järgulist ja stabiilset nikotiini vabanemist.

Kuidas kasutada ACE nikotiinipatju 
ACE nikotiinipatjad on inspireeritud pikast Põhjamaade traditsioonist, mida tuntakse nime all snus, eelisega, et need ei põhjusta tubakaga seotud kahjustusi nagu plekid ja ebameeldivad värvimuutused hammastel. Aseta padi mugavalt ülahuule alla ja naudi järjepidevat nikotiini vabanemist kuni tunni aja jooksul.

Koge ACE sensatsiooni 
Kas soovid loobuda traditsioonilistest tubakatoodetest või otsid lihtsalt uut viisi nikotiini tarbimiseks, siis ACE nikotiinipadjad on hea valik sujuva ja maitsva kogemuse jaoks. Proovi juba täna ja tunne vahet. Saadaval Veipland kauplustes.


 

Sobib komplekti

×
×