0 Klienditeenindus
Klienditeenindus ×

Live Chat E–R 09:00–17:00, ülejäänud aegadel vastatakse tagantjärgi e-mailile!


Palun sisesta andmed, et saaksime vajadusel vestluse ajaloo Sulle saata

Sigareti maitseline e-vedelik

Sigareti maitseline e-vedelik Nicorexi tootevalikus on kaua otsitud parim alternatiiv suitsetamisest just loobunud inimese jaoks. Veipides seda e-vedelikku jääb suhu maitse nagu oleks just hetk tagasi sigareti kustutanud.
See-tõttu on tänu sellele e-vedelikule lihtsam loobuda suitsetamise pahest ilma jäämata tavapärasest suitsu maitsest. Paljude jaoks on just suitsu maitse üheks põhjuseks, miks endistel suitsetajatel on esialgu keerulisem harjuda puhtamate e-sigareti tarbimisest saadavate maitsetega ning kiputakse taas kätt sirutama tavasigareti poole, et kogeda „tuttavat“ maitset.

Lahendus on nüüdsest olemas Sigareti maitselise e-vedeliku näol. See e-vedelik eemaldab igasuguse soovi sigaretti süüdata, ideaalne maitsevalik „piirangute“ seadmiseks!

*Juhul kui e-vedeliku maitse tundub liialt dominantne, soovitame lahjendada mõne "magusama-kergema" maitsega.


 

Kangus
Hind 9.70
Üle 26 000 kliendi on meid usaldanud Tarneaeg Eestisse 1-3 tööpäeva Tasuta transport al. 40 eurost 14 päevane tagastusõigus Turvaline ostukoht

Nicorexi Premium seeriat võiks omamoodi nimetada Nicorexi nurgakiviks. Ehk kõige esimene e-vedelike seeria, kus brändi loojad panustasid oma parimad teadmised ning kogemused, et luua universaalne e-vedelike maitsete kataloog. Valik, mis sobiks veipimiseks enamustele.
Nicorex Premium seeria VG ja PG suhe on 50/50, üks enimlevinud vahekordi. „Premium“ on Nicorexi kõige klassikalisem ja populaarseim e-vedelike seeria tänini ning brändi üks alustalasid. Antud seeriat iseloomustab enim väga laialdane valik ning ära tuntavad ja puhtad maitsenüansid.

×