0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

Nikotiinipadjad
GRITT Frost Bite extra strong

Kliendihind 4.99

Kohene mõju, pikaajaline efekt
Populaarne kiire ja jahutav tunne tabab nüüd kiiremini ja tugevamalt kui originaal GRITT, täiuslikus tasakaalus terava torke ja elava värskusega. Loodud tarbijatele, kes otsib kõige tugevamat ja kiireimat nikotiinipatjade elamust.

Eksootiline ja jahutav troopiline maitse
Kirgliku vilja eksootiline magushapu spekter on mähitud mentoolivõlusse, luues ainulaadse tunde troopilisest magususest ja elavast värskusest, jäädes samas truuks oma soolasele joonele. Padjad on valged, mistõttu need ei määri hambaid, lastes samal ajal nautida pikka piparmündist kogemust.

Elegantne disain, meeldiv tunnetus
Oma viimistletud ja diskreetse SUPER-SLIM formaadiga sisaldab iga GRITT Frost Bite Extra Strong karbike 20 nikotiinipatja, mille suurus võimaldab tarbida nikotiini diskreetselt, olenemata sinu asukohast. Siidine, õhuke padi ja hästi tasakaalustatud niiskus tagavad mugava tunde, olles õrn sinu igemetega.

Tugev kangus edasijõudnud kasutajale
GRITT Frost Bite extra strong sobib edasijõudnud kasutajale. Kogu nikotiinisisaldus 16 mg/g, pakkudes järk-järgulist ja stabiilset nikotiini vabanemist.

Kuidas kasutada GRITT nikotiinipatju 
GRITT nikotiinipatjad on inspireeritud pikast Põhjamaade traditsioonist, mida tuntakse nime all snus, eelisega, et need ei põhjusta tubakaga seotud kahjustusi nagu plekid ja ebameeldivad värvimuutused hammastel. Aseta padi mugavalt ülahuule alla ja naudi järjepidevat nikotiini vabanemist kuni tunni aja jooksul.

Koge GRITT sensatsiooni 
Kas soovid loobuda traditsioonilistest tubakatoodetest või otsid lihtsalt uut viisi nikotiini tarbimiseks, siis GRITT nikotiinipadjad on hea valik sujuva ja maitsva kogemuse jaoks. Proovi juba täna ja tunne vahet. Saadaval Veipland kauplustes.

Sobib komplekti

×
×