0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

Nikotiinipadjad
GRITT Crisp Ice extra strong

Kliendihind 4.99

Kohene mõju, pikaajaline efekt
Populaarne kiire ja jahutav tunne tabab nüüd kiiremini ja tugevamalt kui originaal GRITT, täiuslikus tasakaalus terava torke ja elava värskusega. Loodud tarbijatele, kes otsib kõige tugevamat ja kiireimat nikotiinipatjade elamust.

Elav ja külm piparmündimaitse
Tugevalt jahutav krõbe mentool kohtub värske piparmündiga, tulemuseks elav mündine tunne koos terava torkimise ja kihiseva soolase alatooniga. Padjad on valged, mistõttu need ei määri hambaid, lastes samal ajal nautida pikka piparmündist kogemust.

Elegantne disain, meeldiv tunnetus
Oma viimistletud ja diskreetse SUPER-SLIM formaadiga sisaldab iga GRITT Crisp Ice Extra Strong karbike 20 nikotiinipatja, mille suurus võimaldab tarbida nikotiini diskreetselt, olenemata sinu asukohast. Siidine, õhuke padi ja hästi tasakaalustatud niiskus tagavad mugava tunde, olles õrn sinu igemetega.

Tugev kangus edasijõudnud kasutajale
GRITT Crisp Ice Extra Strong sobib edasijõudnud kasutajale. Kogu nikotiinisisaldus 20 mg/g, pakkudes järk-järgulist ja stabiilset nikotiini vabanemist.

Kuidas kasutada GRITT nikotiinipatju 
GRITT nikotiinipatjad on inspireeritud pikast Põhjamaade traditsioonist, mida tuntakse nime all snus, eelisega, et need ei põhjusta tubakaga seotud kahjustusi nagu plekid ja ebameeldivad värvimuutused hammastel. Aseta padi mugavalt ülahuule alla ja naudi järjepidevat nikotiini vabanemist kuni tunni aja jooksul.

Koge GRITT sensatsiooni 
Kas soovid loobuda traditsioonilistest tubakatoodetest või otsid lihtsalt uut viisi nikotiini tarbimiseks, siis GRITT nikotiinipadjad on hea valik sujuva ja maitsva kogemuse jaoks. Proovi juba täna ja tunne vahet. Saadaval Veipland kauplustes.

Sobib komplekti

×
×