0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Omame Eesti esimest ISO-sertifikaati e-sigareti müüjate seas

Nicorex, Eesti üks suurimaid e-sigarettide müüjaid, sai esimesena Eestis oma valdkonnas sertifikaadi ISO 9001:2015, mis annab kinnituse ettevõtte juhtimis- ja teenindusprotsesside kvaliteedi kohta.

„ISO sertifikaadi saamine on ettevõtte jaoks üks 2016. aasta olulisemaid verstaposte, sest juba ettevõtte algusaegadest on meie eesmärgiks olnud usaldusele põhinevate suhete loomine klientidega ning teeninduse ja kvaliteedi arendamine kõrgele tasemele,“ ütles Nicorexi juhatuse liige Sven Kotke.

Erapooletu auditeerimisettevõtte Bureau Veritas kvaliteedisertifikatsioon kinnitab, et organisatsiooni juhtimissüsteemi on kontrollitud ja leitud see olevat vastavuses nimetatud juhtimissüsteemi standardi nõuetega. Kotke sõnul näitab see, et ettevõte täidab asjakohaseid seadusi ja kvaliteedinõudeid ning püüab edasistes protsessides tõsta kvaliteeti veelgi.

Seda kinnitab fakt, et Nicorexi krediidireiting tõusis tasemelt A (hea) 2013. aastal tasemele AA (väga hea) 2014. aastal.

„Töötame päevast päeva toodete kvaliteedi ja klienditeeninduse parendamisega ning üritame anda endast iga päev enam. Sertifikaat kinnitab meie juhtimissuunda. Klientide ja edasimüüjate jaoks tähendab see, et nad on valinud õige koostööpartneri, kes seisab oma lubaduste, toodete ja teenuste eest,“ ütles Kotke.

Nicorexi missiooniks on luua e-sigareti tarbijale mugavate, stiilsete, vastupidavate ja kasutajasõbralike toodete kättesaadavus koos kvaliteetse teenindusega ning seeläbi luua pikaajalised ja kindlad kliendisuhted.

Ettevõte alustas tegevust nime all Ecig Group OÜ 2012. aastal elektrooniliste sigarettide, täitevedelike ning tarvikute müügiga. Esimene kauplus loodi 2013. kevadel.

Praegu on Nicorex kõige kiiremini kasvav e-sigarettide müügiga tegelev ettevõte Eestis, olles ühtlasi tõusnud turuliidriks. Ettevõttes on loodud ca 30 töökohta, rajatud kauplused Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis ja Jõhvis. Tooteid turustatakse ka läbi ca 500 edasimüüja Baltikumis ja Skandinaavias ning e-kaubanduse kaudu üle maailma.

×