0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Nicoccino nikotiiniribad – diskreetne viis nikotiini tarbida!

Meie eesmärk on pakkuda suitsetajatele võimalikult suurt alternatiivsete toodete valikut, et aidata vähendada suitsetamisest tulenevaid kahjusid. Meie lai valik vähem kahjulikke tooteid aitab suitsetajatel järk-järgult loobuda traditsioonilisest suitsetamisest. Töötame pidevalt toodete arendamise, täiustamise ja uute toodete leidmisega. Oleme laiendanud oma tootevalikut ja tutvustame täiesti uut tooterühma – nikotiiniribasid.

                                                                         

Mis on Nicoccino nikotiiniribad?

Nikotiiniribad on väga diskreetne ja peaaegu nähtamatu toode suitsetamisest loobumiseks, võimaldades kasutajatel nikotiini tarbida olukordades, kus suitsetamine pole lubatud või võimalik. Need huule alla asetatavad ribad sulavad suus ning sisaldavad toiduanetes kasutamiseks heakskiidetud koostisosi ja farmatseutilist nikotiini. Peamine koostisosa, alginaat, on saadud jätkusuutlikult korjatud merevetikatest. Nicoccino nikotiiniribad on mugav ja praktiline viis suitsuvabaks saamise teekonnal.

Nikotiiniribade kasutamisel on mitmeid eeliseid – aitab vähendada terviseriske võrreldes tavaliste sigarettidega ja diskreetselt ilma passiivse suitsetamiseta. Nicoccino nikotiiniriba on väga õhuke ja lahustub täielikult mõne minutiga, seega ei jäta see jäätmeid, olles keskkonnasõbralik ja mugav kasutada. Siiski on oluline märkida, et nikotiin on sõltuvust tekitav aine ning seda tuleks kasutada ettevaatusega.

  • DISKREETNE
  • JÄÄTMEKS VAID ÜMBRITSEV PAKEND
  • KIIRE NIKOTIINI IMENDUMINE
  • LIHTNE KASUTADA

 

Kellele on nikotiiniribad mõeldud?

Nikotiiniribad on mõeldud neile, kes soovivad nikotiini tarbida, kuid vähendada suitsetamisest tulenevaid riske ning vältida tavasigarettidega kaasnevaid kahjulikke kemikaale, nagu tõrv ja suits, mis võivad põhjustada terviseprobleeme. Seetõttu võivad nikotiiniribad olla alternatiivne valik suitsetajatele, kes soovivad suitsetamisest loobuda või vähendada suitsetamise sagedust. Sarnaselt meie teiste toodetega ei erita Nicoccino nikotiiniribad suitsu ega muid kahjulikke aineid, mis tagab teiste inimeste ohutuse, samuti pakuvad nad diskreetsust ja neid saab kasutada igal ajal ja igas kohas, nt lennureisil.

Kuidas nikotiiniribasid kasutada?

Nikotiiniriba kasutamine on sarnane nikotiinipadja ehk tupsuga, mis asetatakse ülahuule alla. Nikotiiniriba puhul imendub nikotiin igemesse mõne sekundiga ja riba sulab täielikult mõne minuti jooksul. Ühes ribas on 1 mg nikotiini. Ühes pakis on 20 nikotiiniriba, mis on mentoolimaitselised.

 

Nikotiiniribad on välja töötatud ja toodetud kooskõlas Rootsi toiduseadusega

 

Küsi rohkem meie Veiplandi kauplustest.

Hinda vaata siit

 

 

×