0 Обслуживания клиентов
Обслуживания клиентов ×

Live Chat ПН-ПТ 09:00–17:00, в другое время ответят впоследствие по эл.почте!


Пожалуйста, введите данные, при необходимости мы отправим Вам историю беседы

Alates 01.07.2019 on e-vedelike, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

МАГАЗИНЫ

VEIPLAND Järve

(+372) 53025534 jarve@nicorex.ee

Pärnu maantee 238, 11624 Tallinn

Часы работы

Пн-Пт:
10:00 - 21:00
Сб-Вс:
10:00 - 20:00

VEIPLAND Laagna

(+372) 58878065 tahesaju@nicorex.ee

Mustakivi tee 17, 13912 Tallinn

Часы работы

Пн-Вс:
10:00 - 20:00
 
 

VEIPLAND Pärnu

(+372) 53847737 parnu@nicorex.ee

Suur-Sepa 18, 80018, Pärnu

Часы работы

Пн-Пт:
09:00 - 20:00
Сб-Вс:
09:00 - 18:00

VEIPLAND Viljandi

(+372) 58848919 viljandi@nicorex.ee

Tallinna 24, Viljandi, 71008

Часы работы

Пн-Пт:
09:00 - 19:00
Сб:
09:00 - 17:00
Вс:
09:00 - 15:00

VEIPLAND Annelinna

(+372) 53435833 annelinna@nicorex.ee

Nõlvaku 2, 50708, Tartu

Часы работы

Пн-Сб:
10:00 - 20:00
Вс:
10:00 - 18:00

VEIPLAND Pirita

(+372) 58556063 pirita@nicorex.ee

Rummu tee 4, 11911, Tallinn

Часы работы

Пн-Вс:
10:00 - 20:00
 
 

VEIPLAND Tartu Raadi

(+372) 58667525 raadi@nicorex.ee

Narva mnt 112, 50303 Tartu

Часы работы

Пн-Сб:
10:00 - 20:00
Вс:
10:00 - 18:00

VEIPLAND Kadaka

(+372) 5210096 kadaka@nicorex.ee

Kadaka tee 56a, 12915 Tallinn

Часы работы

Пн-Пт:
10:00 - 20:00
Сб-Вс:
10:00 - 19:00

VEIPLAND Vironia

(+372) 58878210 vironia@nicorex.ee

Järveküla tee 50, 30321 Kohtla-Järve

Часы работы

вт-Пт:
10:00 - 18:00
Сб:
10:00 - 16:00
Пн ja Вс:
Suletud

E-SIGARETIPOOD Tõnismägi

(+372) 53345886 tonismagi@nicorex.ee

Tõnismägi 16a, 10119 Tallinn

Часы работы

Пн-Пт:
10:00 - 18:00
Сб-Вс:
Suletud

E-SIGARETIPOOD Nautica

(+372) 58660250 nautica@nicorex.ee

Ahtri tn. 9, 10151 Tallinn

Часы работы

Пн-Вс:
09:00 - 20:00
 
 

E-SIGARETIPOOD Magistral

(+372) 58870832 magistral@nicorex.ee

Sõpruse pst 201, 13419 Tallinn

Часы работы

Пн-Вс:
10:00 - 21:00
 
 

E-SIGARETIPOOD Sikupilli

(+372) 53317356 sikupilli@nicorex.ee

Tartu mnt. 87, 10112 Tallinn

Часы работы

Пн-Вс:
10:00 - 21:00
 
 

E-SIGARETIPOOD Lasnamäe Centrum

(+372) 58870670 centrum@nicorex.ee

Mustakivi tee 13, 13619 Tallinn

Часы работы

Пн-Вс:
10:00 - 21:00
 
 

E-SIGARETIPOOD Tartu Eeden

(+372) 58876131 eeden@nicorex.ee

Kalda tee 1c, 50703 Tartu

Часы работы

Пн-Вс:
10:00 - 21:00
 
 

E-SIGARETIPOOD Pärnu Port Artur II

(+372) 55558684 portartur@nicorex.ee

Lai 11, 80010 Pärnu

Часы работы

Пн-Сб:
10:00 - 20:00
Вс:
10:00 - 18:00

E-SIGARETIPOOD Rakvere

(+372) 57880774 rakvere@nicorex.ee

Haljala tee 4, 44415 Rakvere

Часы работы

Пн-Вс:
10:00 - 20:00
 
 

E-SIGARETIPOOD Kuressaare

(+372) 58840372 auriga@nicorex.ee

Tallinna 88, 93892 Kuressaare

Часы работы

вт-Сб:
10:00 - 20:00
Вс-Пн:
Suletud

E-SIGARETIPOOD Tasku

(+372) 5241148 tasku@nicorex.ee

Turu 2, 51004 Tartu

Часы работы

Пн-Сб:
10:00 - 21:00
Вс:
10:00 - 18:00

×