0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Kuidas valida e-sigaretti?

E-sigaret on pika arenguteega tehnoloogiline vahend ning iga mudeli omadus võib märgatavalt kasutamist mõjutada. Nii suitsetamisest loobujatele kui ka eelneva kogemusega veipijatele on Nicorexi valiku seas sobivaid võimalusi.

Lihtsamad mudelid lihtsamaks mahajätuks

Lihtsama mudeli all peame silmas väiksemat suurust, soodsamat hinda ja vähest hooldamisvajadust, mis on prooviperioodiks ideaalne. Suitsetamisest loobumise perioodil on oluline, et loobumismeetod oleks võimalikult lihtne ja mugav.

Järgnevad mudelid on mugavad kasutada olenemata kogemusest. Näiteks:

Kuna tegemist on integreeritud akuga tootega, soovitame soetada endale kaks, mis võimaldab ühte laadides teist kasutada. Teine võimalus algajale on:

Erinevalt Joyetechist võib Aspire PockeX vajada rohkem puhastamist ja kasutada rohkem e-vedelikku.

Tutvu meie e-sigarettide valikuga!

Kogenumatele kasutajatele

Neile, kes otsivad uusi võimalusi või soovivad enda e-sigareti kasutamist rohkem reguleerida, tasub jälgida järgnevaid omadusi erinevatel e-sigareti mudelitel:

  • Küttekehade valik – võimaldab maitset ja aurupahvakut reguleerida. Igal vahetataval küttekehal on ka oma limiit vedeliku kasutamisel.
  • Sub-ohm tehnoloogia – e-sigaretid, mis on märgistatud sub-ohm võimalusega, võimaldavad paksemat tossu ja tugevamat maitset.
  • Aku mahutavus – mida suurem see on, seda kauem saab e-sigaretti laadimata kasutada (ühest päevast kuni mitmeni).

Rohkema info saamiseks loe ka meie korduma kippuvaid küsimusi.

Kaks akut või kaks mudelit

Suitsetamine on nõudlik tegevus, mida maha jättes muutub aeg kriitiliseks ressursiks. Võib tekkida vajadus võimalikult kiiresti enda sõltuvust rahuldada, mis aga omakorda võib kannustada lihtsalt sigaretti süütama.

Et aku tühjenedes või e-sigareti kahjustusega ei tekiks nulltsooni, mille ajal oleks kerge taas suitsu teha, soovitame soetada kaks akut või kaks eraldi e-sigaretti. Ühte akut kasutades saab teist samal ajal laadida. Kaks eraldi sigaretti tulevad kasuks juhul kui tegemist on integreeritud akuga mudelitega.

Õiget mudelit valides tasub jälgida, millise mahutavusega aku on kindlale e-sigaretile sobilik või milline on integreeritud aku. Aku mahutavus ütleb ära, kui kaua laadimine kestab (nt 1100 mAh vajab kuni 3 tundi) ja kui kaua üldjuhul järjepidevalt kasutada saab (nt 1100 mAh kestab kuni päeva).

Kui tekkis küsimusi või vajad valimisel nõu, oleme alati valmis sind abistama Veiplandi esinduskaupluses või võta meiega ühendust e-klienditeeninduses all paremal nurgas.


×