0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Kuidas leida endale sobiv e-sigareti pood?

Igaühele meist tekivad harjumuspärased kohad, poed, asutused, kust üht või teist endale muretseda. Enamjaolt seisab valik mugavuse taga, näiteks mõni pood või esindus on lihtsalt lähedal või pakub kiiret teenindust. Paljud on leppinud olukorraga, et koos mugavusega kohtab kvaliteetset ja professionaalset teenindust haruharva.

Kuidas on olukord meie valdkonnas? Meie enda eesmärk on pakkuda kvaliteetset teenindust ning ülemaailmselt tuntud tooteid, ilma mugavust ohverdamata, ja seda kindlate omaduste järgi. Kui sinu eesmärgiks on leida endale sobiv e-sigareti pood, siis tasub silma peal hoida järgnevatel parameetritel.

Professionaalne e-sigareti pood – 4 omadust

  • Kindel valik – tähelepanu tasub pöörata sellele, millist valikut e-sigareti pood pakub. Kas on tegemist hulgimüüjaga, kelle eesmärk on kvantiteet, või on pakutud kaup hoolega valitud ja testitud. Kuidas tundub poe suhe kaubaga? Pakkuma ei peaks tooteid, mida müüja ise ei usaldaks kasutada. Kas e-vedelikud on kvaliteetsed, testitud ja registreeritud EU andmebaasis?

  • Kvaliteetne kaup – enne ostu ei pruugi kõike teada. Millele saab aga siis tähelepanu pöörata, on järgnev: tootetutvustused (nt ega pole kasutatud google translate'i), bränd (milline on brändi tuntus ja milline valik on selle alt saadaval?), kliendi arvamus (kas on saadaval toote kommentaarid või testimonials).
  • Professionaalne klienditeenindus – nii e-pood kui ka edasimüüja peab vastama teatavatele standarditele. Tänapäevane klienditeenindaja pole pelgalt müügiinimene, vaid ka professionaal, kes teab valdkonnast kõike, keda klient usaldada saab.  Kas on avatud kanalid kliendi küsimustele, probleemidele, kiitusele-kaebusele? Millised on tellimisvõimalused? Kas saab tellida välismaale? Diskreetselt? Kas müük on üles ehitatud lihtsalt tehingu teostamisele või pakub e-sigareti pood ka kliendile lisaväärtust?

  • Pakub uurimismaterjali ja infot. E-sigaretid on teema, mis on ühiskonnas palju diskussiooni tekitanud. Palju diskussiooni tähendab sageli ka väärarvamuste teket. Nii teemast huvitujatele kui ka murelikule tarbijale on oluline vastu tulla erinevate artiklitega, uurimuste ja põhjaliku tooteinfoga. Õpetused ja kommentaarid, nt videovormis, näitavad, et kauba pakkuja hoolib kliendi käekäigust.

  • Garantii olemasolu – see tähendab, et pakkuja usaldab oma kaupa. E-sigaretid on selles suhtes võrreldavad muude elektrooniliste tarbe-esemetega, mis tähendab turvalist kasutamist ja garantiid tootjapoolse veaga tegelemiseks.

Edasi jääb ainult isiklik eelistus. Kuid usaldusväärsus ja professionaalsus, millele antud omadused viitavad, aitavad enda valikus kindel olla.

Hea e-sigareti pood võimaldab ostelda teadlikult

Kõik sammud on peavad toimima valatult, nii ostule eelnev, selle ajal toimuv, kui ka järgnev. Kogu e-sigareti ostmisprotsessi jooksul tasub olla tähelepanelik eelnevatest kriteeriumitest ja jälgida ka seda, kas pood pakub seadusega kooskõlas tagastamisõigust, kui peakski probleeme tekkima.

Kui e-sigareti pood pakub sulle soovitud infot ja kaupa ning enamgi, kui ostuprotsess on tehtud võimalikult mugavaks ja turvaliseks – oled leidnud selle õige.

Loe veel: „Omame Eesti esimest ISO-sertifikaati e-sigareti müüjate seas”

×