0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Kuidas e-sigaretiga lihtsamaid trikke teha?

E-sigaretid ei ole ainult keerulised coilid, ohmide valemid ning voldid. Kas oled kunagi mõelnud, et võiks auruga ka natukene ajaviiteks trikitada?

Lihtsamad trikid nagu rõngad, tekkisid juba siis kui ilmusid turule sigaretid, ilmselt isegi enne seda. Aga e-sigaretid on auruga trikitamise viinud uuele tasemele. Tehakse uskumatuid trikke ning isegi võistluseid.

Selles artiklis vaatame üle mõned populaarsemad ning lihtsamad trikid ja kuidas neid teha. Parima tulemuse saavutamiseks soovitatakse kasutada kõrge VG sisaldusega vedelikke ning sub-ohm või RDA aurustajat. Vältida tasuks tuuletõmbega ruume.

’’Ghost Hit’’, Kummituslik tõmme

Mis see on? – Samuti tuntud kui ’’Snap Inhale’’ ja ’’Mushroom Cloud’’ on see üks lihtsamaid veipimis trikke. See kujutab endast auru palli välja laskmist ning seejäral tagasi sisse tõmbamist.
Kuidas seda teha? – Võta suur tõmme, lase sellel natukene suus olla ning seejäral lükka see suust välja palli kujuna ning tõmba siis sisse tagasi.

’’The Dragon’’, Draakon

Mis see on? – Veel üks lihtne trikk, mida tehes näed välja nagu tuld purskav draakon või siis lihtsalt inimene, kes puhub oma näo neljast otsast auru välja. Mõlemal juhul näeb see muljetavaldav välja.
Kuidas seda teha? – Võta pikk tõmme. Kui suu ja kopsud on auru täis, hinga jõuga välja läbi nina ning samal ajal ka suu mõlemast servast.

’’The Waterfall’’ Juga

Mis see on? – Ebamaise teemaga edasi minnes, kui oled lapsena tahtnud välja näha nagu võlur, kes oma nõiajooke segab, siis see trikk on midagi sulle.
Kuidas seda teha? – Selleks läheb vaja pudelit mille põhjas on natuke külmunud vett. Puhu aeglaselt aur pudelisse ning kalla seejärel välja. Aur kukub pudelist välja nagu kosest.

’’Vapor Bubble’’ Auru mull

Mis see on? – Järjekordne trikk võluri arsenalist, trikki korrektselt tehes saad sa mulli, mis on auruga täidetud.
Kuidas seda teha? – Lõika väikselt plastikpudelilt põhi ära ning tee kausi sisse seebist ning veest segu. Kasta pudeli alumine osa vedelikku ning seejärel puhu aeglaselt pudelisse auru.

Need olid mõned lihtsamad trikid, mida veipides teha saab. Kui hakkas huvitama, siis leiad Youtubest suurtes kogustes erinevate trikkide õpetusi.

×