0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Kas Sinu e-sigaret on festivalideks valmis?

Festivalide hooaeg on taaskord käes, kuid kas sina ja sinu e-sigaret on selleks valmistunud? Vaatame lähemalt, mida tasuks silmas pidada, et festivalid mööduks ilma äpardusteta ning e-sigaret peaks võidukalt lõpuni vastu.

Varu piisavalt varustust

Enamus festivale kestavad vähemalt 3 päeva, kui mitte rohkem, seega on mõistlik erinevaid e-sigarettidega seotud esemeid varuda. Kaasa tasuks kindlasti võtta paar küttekeha (iseehitajate puhul vatti ning traati), piisavas koguses e-vedelikku ning aurustaja varuklaas või teine aurustaja, sest kunagi ei või teada, mis juhtuda võib. Võimalusel võib kaasa võtta ka tagavara mod’i, et igaks olukorraks valmis olla.

Arvesta teistega

Kui oled kunagi telkinud, siis tead, et tihti oled sa oma telgiga teiste telkijate vahetus läheduses, või näiteks suures telgis koos sõpradega. Seetõttu tuleks olla tähelepanelik ning arvestada teistega, mõnele inimesele ei pruugi e-sigareti aur või selle lõhn meelt mööda olla. Tasub alati küsida, kas teistel selle vastu midagi ei ole.

Akud ning laadimine

Paljudel festivalidel on olemas laadimisjaamad, nii et saad vajadusel neid seal laadida, kuigi USB laadimist üldjuhul ei soovitata siis olenevalt oma seadmest võib neid mõned korrad hädakorras seal laadida. Et vältida oma e-sigareti kaduma minemist (mida tihtipeale laadimisjaamades ette tuleb, kui kõrval ei jaksa seista) siis tasuks kindlasti kaaluda akupanga soetamist, sellega on mugav igal ajal igas kohas oma e-sigaretti laadida (seda tasuks eelkõige kaaluda, kui sinu e-sigareti akuelemendid on sisse ehitatud).

Kui Sinu e-sigaret kasutab eemaldatavaid akuelemente, siis on kõige mõistlikum varuda mitu paari akuelemente, et e-sigaret peaks võidukalt lõpuni vastu. Seda tehes pea meeles akuelementide kasutamise ohutusreegleid ning hoia neid selleks ettenähtud ümbristes. Samuti ära jäta neid otsese päikese kätte, et need üle ei kuumeneks.

Väldi liiva või muud sodi

Ilmselt oled Isegi märganud, et e-sigaretiga näiteks rannas olles võib see tihti liivaseks saada ning olenevalt seadmest võib liiv sattuda igale poole, nii modi enda vahele, kui ka aurustajasse. Seda tasuks võimalusel vältida, et mitte oma e-sigaretti kahjustada. Pane rannas lebades e-sigaret näiteks kotti või kuhugi kindlasse kohta, et ta otseselt maapinnal ei vedeleks.

Samuti tasuks arvestada vihmaste ilmadega ning võtta kaasa näiteks veekindel grip-kott, kuhu oma e-sigaret märja ning niiske ilma eest peitu panna.

Kui kõik eelnevad punktid on täidetud, siis võid kindel olla, et nii sina kui sinu e-sigaret olete suvisteks festivalideks ning seiklusteks valmis!

×