0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

Innokin Kroma-r + Zlide
e-sigaretikomplekt

Hind 0.00

E-sigaret, mis on silmipimestavalt ilus ja näeb igaühe käes kadestamisväärne välja - see on Innokin Kroma-R Zlide e-sigaretikomplekt! Seade koosneb võimekast ühe akuelemendil töötavast Kroma-R modist ning ülipopulaarsest Zlide aurustist.

E-sigareti mod Innokin Kroma-R on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning kujundatud nii, et see oleks sinu kätte kui valatud. Lisaks üli ilusale metallkorpusele on seadme taga kasutatud ka mugavat kummist tekstiili, et käeshoidmine veelgi parem ja kindlam oleks. Seadme päästiknupp on integreeritud ekraani ülemise osa külge. Nende omaduste kooskõlas on tegu tänapäeva ühe stiilseima ja ilusaima e-sigareti modiga.

Zlide e-sigareti aurusti on uuendatud versioon meile juba tuttavast ühest maailma populaarseimast suust kopsu aurustist - Zenithist. Zlide on mugavalt täidetavlihtsasti vahetatava küttekehaga ning stiilse disainiga. Aurusti komplektis on 2 erinevat huulikut. Ühe huulikuga on võimalik avada täitmiseks aurusti klapp huulikut eemaldatamata, teise huulikuga turvalisuse eesmärgil pole huulikuga aurusti klappi võimalik avada.

Spetsifikatsioonid:
Aku: 1x 18650 (ei sisaldu komplektis)
Võimsus: 6W - 80W
Pinge: 1V - 7,5V
Max. väljundvool: 30A
Takistuse vahemik: 0,05 - 3,5 ohm
Laadimisvool: 2A
Aurusti mahutavus: 2ml

Aku
Aku
Aurusti
Osta lisaks juurde:
×
×