0 Klienditeenindus
Klienditeenindus ×

Live Chat E–R 09:00–17:00, ülejäänud aegadel vastatakse tagantjärgi e-mailile!


Palun sisesta andmed, et saaksime vajadusel vestluse ajaloo Sulle saata

  • Innokin Zenith aurusti
  • Vaporesso Armour Pro
  • 4 E-vedelikku + 2 Küttekeha 39.70 €
  • Nicorex otsib oma tiimi uusi kaaslasi!
  • Tähelepanu!
  • SKYsmoke Classic e-vedelik
  • SKYsmoke Clouds e-vedelik
  • Olerexi tanklad
Puhtaimad e-vedelikud
ja kindel garantii.
Üle 26 000 kliendi
on meid usaldanud
Tarneaeg Eestisse
1-3 tööpäeva
Tasuta transport
al. 40 eurost
14 päevane
tagastusõigus
Turvaline
ostukoht

E-sigaretist lähemalt

E-sigaret on kõige tõhusamalt töötav alternatiivtubakatoode, tänu millele on miljonid inimesed ülemaailma pääsenud tavasigareti küüsist.

Loe täpsemalt, mis on e-sigaret ja kuidas see töötab

Inglismaa Tervisekaitse Organisatsioon on tõestanud, et e-sigaret on 95% vähem kahjulik kui tavatubakas.

Aastast 2003 on e-sigaret tõusnud maailmas kõige levinumaks suitsetamisest loobumiseks kasutatavaks abivahendiks. Kuigi Euroopa Liit kui ka Eesti Vabariik on karmistanud e-sigaretile esitatud nõudeid, on e-sigaret siiani laialdaselt kasutatav. See näitab, et e-sigaretist on saanud ülemaailmne fenoment, mis võiks aastas säästa miljonite inimeste elusid.

E-sigaret parandab ka sinu lähedaste elusid. Seda fakti silmas pidades puuduvad mõjuvad põhjuseid, miks ei võiks ka sina juba täna enda ja oma lähedaste elukvaliteeti märgatavalt parandada. Veelgi enam, säästad sa e-sigaretti kasutades ka raha, mis on üldjuhul päris suureks plussiks. Samuti pakume Sulle laias valikus e-vedelikke erinevate kangusastmete ja maitsetega, et sa alati just seda kõige meelepärasemat maitset nautida saaksid.

E-SIGARET.EE-st kaupa ostes võid alati kindel olla, et sa ei jää üksi - meie tark ja teadlik meeskond aitab sind iga probleemi ja küsimusega. Meie klienditeenindajad ei ole vaid müüjad, vaid ka nõustajad ja toetajad. Tänu kõigele sellele oleme me tänaseks Eesti kõige suurem e-sigareti firma ning tahame tänada kõiki kliente, kes on tubakavaba elu vastuvõtnud just meie abiga.

Kui sa ei ole kindel ja vajad lisa informatsiooni ning nõustamist siis tule kindlasti läbi lähimast E-Sigaretipoe jaekauplusest või võta meiega otse ühendust

×