0 Klienditeenindus
Klienditeenindus ×

Live Chat E–R 09:00–17:00, ülejäänud aegadel vastatakse tagantjärgi e-mailile!


Palun sisesta andmed, et saaksime vajadusel vestluse ajaloo Sulle saata

Granaatõun vürtskaneeliga e-vedelik "PAFF"

Sõna „granaat“ tuleneb Prantsuse keelsest sõnast „väike plahvatusohtlik kest“. Sarnaselt võib kirjeldada antud e-vedelikku, mis jätab endast maha õrnalt hapuka, kuid siiski magusalt plahvatusliku maitse. Vürtskaneel lisab magusat teravust. Granaatõuna peetakse väga sarnaseks kirsile, ehk kui hapukam kirsimahl koos pisikese vihjega jõhvikale ning viinamarjale. PAFF-i granaatõuna vedelik on sobilik kõigile veipijatele, kes eelnevalt kirjeldatud maitseid hindavad.

 

Kangus
Hind 8.30
Üle 26 000 kliendi on meid usaldanud Tarneaeg Eestisse 1-3 tööpäeva Tasuta transport al. 40 eurost 14 päevane tagastusõigus Turvaline ostukoht

PAFF e-vedelike seeria loomisel on silmas peetud kaasaegset klienti ja turu olukorda, kus otsitakse erilisemaid maitsete segusid. PAFF disain ja iseloom on üdini kaasaegne. Tegemist on Nicorexi kõige soodsama e-vedelike seeriaga, millede maitsete buketti on pikitud eripärasemaid kooslusi. Ideaalne lisa vürtsi andmiseks tavapäraselt puhastele Gurmee, Signature ja Premium seeria maitsele. Nicorex´i PAFF e-vedelike seeria VG ja PG suhe on 50/50.

×