0 Klienditeenindus
Klienditeenindus ×

Live Chat E–R 09:00–17:00, ülejäänud aegadel vastatakse tagantjärgi e-mailile!


Palun sisesta andmed, et saaksime vajadusel vestluse ajaloo Sulle saata

Banaan metspähkliga e-vedelik "PAFF"

Banaan on teada-tuntud oma pehme ja magusa ning unikaalse maitse poolest, mis oma täiuselt on kui sume suveõhtu. Pähkel on see, mis lisab kübeke kargemat tendetsi. Üheskoos moodustavad need pehme ning stabiilse koosluse ja pakuvad toreda maitseelamuse. PAFF-i banaani- ja metspähklimaitseline e-vedelik on turvaline valik, sest oma järelmaitse poolest sobib paljudele veipijatele kuna ei ole liialt magus, mis võiks nö. isu kiirelt täita. Sobib igapäevaveibiks.

 

Kangus
Hind 8.30
Üle 26 000 kliendi on meid usaldanud Tarneaeg Eestisse 1-3 tööpäeva Tasuta transport al. 40 eurost 14 päevane tagastusõigus Turvaline ostukoht

PAFF e-vedelike seeria loomisel on silmas peetud kaasaegset klienti ja turu olukorda, kus otsitakse erilisemaid maitsete segusid. PAFF disain ja iseloom on üdini kaasaegne. Tegemist on Nicorexi kõige soodsama e-vedelike seeriaga, millede maitsete buketti on pikitud eripärasemaid kooslusi. Ideaalne lisa vürtsi andmiseks tavapäraselt puhastele Gurmee, Signature ja Premium seeria maitsele. Nicorex´i PAFF e-vedelike seeria VG ja PG suhe on 50/50.

×