0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

AIRSCREAM Airspops Pro Lite e-sigaret

Kliendihind 25.00

Uus kapselsüsteemiga e-sigaret juba tuttava tootja Airscream poolt – AirsPops Pro Lite e-sigaret.

 

AIRSCREAM AirsPops on täiuslik asendus tavasigaretile –  lihtne, tõhus, toimiv!

 

Uus AirsPops Pro Lite on edasiarendus eelmise põlvkonna Airscream e-sigaretile, mida on ülilihtne ja mugav kasutada. Võimsust on seadmel 700 mAh, vahetatav küttekeha 1,0 Ω, mis tagab seadme õigel kasutusel puhta maitseedastuse. Lisaks saab kaasa osta eraldi paagi, et erinevaid maitseid kasutada. Eelmise põlvkonna eeltäidetud kapslid ei sobi uuele seadmele, kuid valikus on erinevad versioonid eeltäidetud kapslitest, milles juba tuntud maitsed: Ocean 11 ja Ice toba.

 

Sobib pühapäevasuitsetajatele, alustajatele kui ka kogenud kasutajatele lisa või tagavara e-sigaretiks, mida on mugav kaasa võtta igasugustele üritustele (teater, kontsert, gala). 

 

AIRSCREAM AirsPops innovaatiline alternatiiv suitsetamisele – eeltäidetud padrunid/kapslid teevad kasutamise enneolematult lihtsaks. Puuduvad igasugused nupud ja ekraanid – lihtsalt tõmba! Kui kapsel on tühi, vaheta uue vastu ja veibi muretult edasi!

Küttekeha on lihtne vahetada ja täita, aku kestab kauem, kuna seade on väike. Kiirlaadimisega saab seadme kiirelt täis - keskmiselt 60 minutiga.

 

Värvivalik: tumeroheline, roosa ja terashall

 

Tooteandmed:

1x Airspops Pro Lite e-sigaret

1x kapsel (2 ml)

1x küttekeha (1,0 ohm)

1x C-USB laadimiskaabel

Toote kaal 20 g

Aku 700 mAh

Mõõtmed 105.5 * 23.7 * 13mm

Vali viimistlus

Sobib komplekti

×
×