0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Aeg e-sigareti kevadpuhastuseks!

Kätte on järjekordselt jõudnud see aeg, kus päike paistab eredalt ja linnud siristavad akna taga. Nüüd on paras aeg teha kevadpuhastust ning vaadata üle ka oma e-sigaretid ning e-vedelikud. Järgnevalt vaatame, millele tasuks tähelepanu pöörata.

Vaata üle oma e-vedelikud

Me oleme kõik ostnud e-vedeliku, mis meile kohe kuidagi ei istu. Samas ei ole raatsinud seda ka ära visata, ehk läheb kunagi vaja. Nüüd on aeg terava pilguga oma e-vedeliku varud üle vaadata.

Mine vaata üle oma e-vedelike „parim enne“ kuupäevad. Vabane aegunud e-vedelikust. Samuti kaalu hoolikalt, ehk oleks mõnel Sinu sõbral hea meel e-vedelikust, mis Sinule kohe üldse ei meeldi ning kasutust pole leidnud. Võibolla ongi nüüd õige aeg endale uut lemmik e-vedelikku otsida ning uusi maitseelamusi kogeda!

Puhasta oma e-sigaretid

Järgmisena tasuks oma e-sigaretid põhjalikult puhastada. Kuna elutempo kipub tänapäeval üsna kiire olema, siis ei jõua tihti oma e-sigaretti nii korralikult hooldada kui võiks. Nüüd ongi ideaalne aeg natuke rahulikumalt võtta ja oma e-sigaretid korralikult ette võtta.

Võta oma aurustajad lahti ning lase sooja vee alt läbi (väljaarvatud küttekeha) ning puhasta kuiva salvrätikuga. Samuti võid oma akud üle vaadata ning kontaktkohad kuiva salvrätikuga puhtaks nühkida ning üleüldiselt väljanägemist kontrollida. Vaata üle, et e-vedelikku või sodi aurustaja ning aku ühenduskohas ei oleks.

Kui leiad, et aeg oleks soetada uus e-sigaret, siis aitame Sind hea meelega, tule lähimasse Veiplandi jaepoodi või vaata meie e-poes ringi, kindlasti leiad endale uue ning mõnusa seadme!

Puhasta oma huulikut regulaarselt!

See punkt on ilmselt iseenesestmõistetav, kuid tasub siiski meelde tuletada. Kuna e-sigareti huulik on see osa, mis pidevalt Sinu suus on, siis tasub sellele erilist tähelepanu pöörata. Nimelt tasuks e-sigareti huulikut sagedasti sooja veega pesta, kuna sinna kipub kogunema igasugust sodi ning mustust.

Vaata üle oma küttekehad

Kui e-vedelik ei maitse enam nii nagu peaks ning auru ei tule ka enam nii palju kui varem, siis on ilmselt aeg ka küttekeha ära vahetada ning oma küttekehade varusid enne suve täiendada. Muidu avastad ühel hetkel maal lõõgastudes, et küttekehad on järsku otsa saanud.

×