0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

5 unikaalset mod'i

Veipimise võrratu maailm suudab meid vahepeal üllatada väga ebatavaliste seadmetega, mis teevad ka kõige kogenumal DIY veiperil suu lahti. Järgnevalt viskame pilgu peale viiele kõige ebatavalisemale modile, mis on suudetud kokku panna.

 

NES pult

Kui oled piisavalt vana ja mäletad sellise mängu nagu Super Mario Bros mängimist oma sõbra vanal nintendol, siis on seda modi nähes väike nostalgia kindlalt garanteeritud.

 

Hunt

Kui hundid on Sulle alati sümpaatsed tundunud, siis see mod oleks midagi Sulle. Tegemist on tõeliselt unikaalse modiga, mida suitsetades jäävad teistel ilmselt suud lahti.

 

Vape kapuuts

Kui hindad eelkõige kasutusmugavust, siis ei saa enam mugavamaks minna kui oma kapuutsist e-sigaret teha. Tegemist on väga omamoodi tootega, mida oleks eriti mõnus tõmmata veidi jahedamal suveõhtul kui on aeg pusa peale panna.

 

Pealuu

Tegemist ei ole mitte tavalise pealuuga, vaid filmist Terminaator 2 inspireeritud modiga (T-800). Kui Sulle meeldivad praktilised mälestusesemed filmidest, siis oleks antud seade just Sulle. Kuigi tegemist ei ole taskusõbraliku seadmega, siis teed seda kodus tõmmates sõprade seadmetele kindlasti silmad ette.

 

Telefoni ümbris

Kuidas Sulle meeldiks, kui Sinu telefoni kaitseks e-sigaret? See äärmiselt ’’diskreetne’’ lahendus võib küll üsna praktiline olla, kuid e-vedelikuga peaks antud juhul üsna ettevaatlik olema, kui just oma kallist nutitelefoni ära ei taha lõhkuda.

Kui leiad siiski, et oled rahul ka tavalise modiga siis leiad laia valiku mod’e Nicorexi e-poest ja Veiplandi jaekauplustest

×