0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

5 nippi e-vedeliku kulu vähendamiseks

Veipimine võib tänapäeval olla üsna kulukas, kui kasutada viimasepeal seadmeid. Võib jääda mulje nagu läheks e-vedelikku meeletutes kogustes isegi siis, kui sa väga palju ei tõmba. Kui eelarve aga kitsas on siis tasuks teada paari nippi, kuidas e-vedeliku tarbimist vähendada ning natukene raha kokku hoida. Selle artiklis vaatame üle 5 erinevat võimalust, kuidas seda edukalt teha.

Proovi ’’retro’’ veipimist

See tähendab e-sigarettide algusaegadesse tagasi minemist. Kõige algelisemad ’’pen-style’’ e-sigaretid kulutavad üldjuhul kõige vähem vedelikku. Kõrgem nikotiini sisaldus, kõrge takistusega küttekehad ning madal võimsus tähendab seda, et kasutad vähem e-vedeliku ning ka aku kestab ilmselt kauem.

Osta kõrgema nikotiini sisaldusega e-vedelikke

Kui leiad ennast konstantselt veipimas ning tunned nagu ei saaks isu kuidagi täis, siis proovi kõrgema nikotiini sisaldusega e-vedelikke. See peaks pidevat veipimist vähendama mille läbi väheneb ka e-vedeliku tarbimine. Kui tunned, et sinu e-vedelikud on siiski õige nikotiini tasemega, siis vaata järgmist punkti.

Soeta endale ’’päevane’’ e-sigaret

Suured akud ning sub-ohm veipimine on mõlemad kindlad tegurid, mis su e-vedeliku varud ilma suurema vaevata tühjaks teevad. Kui sulle meeldivad võimsad seadmed ning suured pilved, siis käib see punkt sinu kohta. Päevasel ajal, kui oled liikvel on suuremat seadet nii ehk naa ebameeldiv kaasas kanda. Selle asemel võiks soetada mugava ning kompaktse ’’pen-style’’ e-sigareti mis võtab vähem e-vedelikku. Suured akud ning sub-ohm aurustid võib jätta õhtuks kui oled juba hubaselt koduseinte vahel.

Paranda leke

Lekkivad e-sigaretid on üsna tavapärane nähtus, kuna inimesed täidavad tihtipeale e-sigaretid liiga täis või teevad seda hoopis valesti. Kui su aurusti lekib pidevalt siis tule lähimasse Veiplandi jaepoodi ning lase see üle vaadata, ehk on see hoopis katki läinud. Aurustit tasuks pidevalt kontrollida, et vältida ohtlike olukordi ning säilitada selle pikk eluiga.

Jälgi oma veipimist

Selle all ei pea me silmas lõpetamist, kuid pisut teadlikumat veipimist, et paneksid tähele kui tihti e-sigareti kätte haarad. Kui küsida, kui palju sa päevas e-sigaretti kasutad, siis ei oskaks enamus inimesi ilmselt sellele küsimusele vastata ning see on okei. Kuid e-vedelik on kiire kuluma, kui e-sigaret päev läbi piltlikult öeldes kätte on liimitud. Üldjuhul juhtub see ise seda tähele panemata, nii et võid ka sõbralt sõbralt abi paluda. Jälgi oma kasutamist nädala jooksul ning vaata, kas oleks võimalik natukene vähendada. Üks lihtne meetod veipimise vähendamiseks on e-sigareti kasutada nagu teeks suitsu ehk siis lähed kas õue või akna peale, pahvid veidi ning lähed jälle sisse tagasi. Nii ei ole e-sigaret sul pidevalt käes ning seeläbi väheneb ka e-vedeliku kulu.

×