0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

3 põhjust, miks e-suits pole tavasuitsuga võrreldav

Kuigi nimi „e-suits” või „e-sigaret” viitab seosele suitsetamisega, on sarnasusi nende vahel väga vähe. Erinevused algavad kasutamise protsessist endast ja lõppevad neist kasutatavate koostisosadega. Kui keemia ja teaduslik pool kõrvale jätta, millised on olmelisemad erinevused?

Tõime välja kolm igapäevaelu puudutavat põhjust, miks e-suits ja suits kokku ei sobi.

1. Tuli on tuli

Tuleohutus on iseenesestmõistetav teema, sigarettide oht võib aga olla ettenägematu. Action-filmides või mustades komöödiates nähtud hetked, mil keegi mõtlematult tanklas sigareti süütab, pole just igapäevajuhus. Tulekahjud kodus, mille sigaret on põhjustanud, on paraku aga üsna tavaline õnnetus. Sageli jäädakse sigaret käes magama või ei kustutata seda pärast kasutamist piisavalt.

Kus suitsu, seal tuld. Kus e-suitsu, seal on ainult aur. E-sigaret ei jää ka kogemata tööle, vaid töötab ainult siis, kui seda kasutad.

2. Suitsetamise vänge maitse

Suitsetamisega kaasneb sageli kõikeläbiv halb maitse, mida mõnikord isegi näts või hambapesu ei suuda ära kaotada. Ka kõige kergem ja mentoolisem sigaret võib jätta suhu vänge meki, millega igaüks harjuda ei suuda.

E-suits võimaldab maitset ise valida, vastavalt soovile. Võimalus on isegi neil, kelle jaoks on mahajätmiseks oluline just tavalise suitsetamisega kaasnev maitse – vastavad e-vedelikud on olemas. Olenemata valikust, ei jää maitse ka suus püsima.

3. E-suits lõhnab, mitte ei haise

E-suits ja suitsetamine

Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kellele tegelikult meeldib sigaretihais? Eks iga suitsetaja teab, kui keeruline on mõnikord suitsuhaisu hingeõhust lahti saada. Näts võib päeva päästa, aga alati ei pruugi vedada – sageli võib tekkida hoopis hingeõhus veelgi ebameeldivam segu.

E-suits on ilma suitsuta, seega me ei räägi haisust, vaid lõhnast. Auru ja suitsu vahe on suur. Lõhnast teeb haisu see, kui see jääb esemete või riiete külge kinni. E-sigareti puhul pole see probleem – isegi kui aur on ebameeldiv, hajub see üsna kiiresti.

Loe lähemalt: „E-sigaret jätab ruumi ja rõivad haisuta

Elustiil võib muutuda

Suitsetamisest loobumine e-sigareti abil toob sarnaseid muutusi elus, mida pakub mõni teinegi alternatiiv, mis põlemist ei kasuta ja haisu ei levita. E-suits aga pakub eelist maitse näol, mis lubab kasutajal enda kommet vastavalt soovidele kujundada.

Külasta meie Veiplandi esinduskauplusi! Meie klienditeenindajad aitavad iga e-sigareti kasutamist puudutava teemaga.

×